Aktualności

Karty Upominkowe KOH-I-NOOR
23/02/2018

Karty Upominkowe KOH-I-NOOR

W naszych Firmowych Sklepach Papierniczych dostępne są Karty Upominkowe o wartości 50 zł. Karty są doskonałym pomysłem na prezent, szczególnie wtedy, gdy nie do końca wiemy co kupić komuś bliskiemu. Karty Upominkowe KOH-I-NOOR HARDTMUTH Polska można kupić i zrealizować w Papierniczych Sklepach Firmowych: w Cieszynie, Harbutowicach i Warszawie.
Więcej >
KARTA DUŻEJ RODZINY
10/11/2017

KARTA DUŻEJ RODZINY

Dołączyliśmy do programu Karta Dużej Rodziny! Miło nam poinformować, że od dziś oficjalnie dołączyliśmy do ogólnopolskiego programu skierowanego do dużych rodzin. Okazując przy kasie Kartę będzie można skorzystać ze specjalnego rabatu przygotowanego dla beneficjentów programu. Zapraszamy!
Więcej >
Konkurs Jak narysować konika przy użyciu kredek TRIOCOLOR. WYNIKI
03/10/2017

Konkurs Jak narysować konika przy użyciu kredek TRIOCOLOR. WYNIKI

Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za wzięcie udziału w naszym konkursie. Bardzo nas cieszy, że bierzecie udział w naszych zabawach. Nagrody główne w konkursie otrzymują: - Ignacy Nadratowski - Małgosia Miszczak - Dominika Storman - Martyna Włodarczyk - Pola Wieliczko Postanowiliśmy przyznać jeszcze wyróżnienia dla: - Mykoli Havryliuka - Agnieszki Janas - Weroniki Gwiżdż - Hanny Kikoły
Więcej >
2 3 4 5 6 7 8