Aktualności

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU
05/05/2020

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU

UWAGA UWAGA !!!! Z przyjemnością chcemy poinformować, że wyniki konkursu zostały już rozstrzygnięte! Poniżej przedstawiamy Wam listę zwycięzców. Dziękujemy wszystkim serdecznie za wzięcie udziału! Prac było bardzo dużo, a decyzja była trudna do podjęcia. Gratulujemy przede wszystkim zwycięzcom, ale również wszystkim tym, którzy wzięli udział w konkursie!
Więcej >
Konkurs Kalendarz z KOH-I-NOOR-em 2021
25/02/2020

Konkurs Kalendarz z KOH-I-NOOR-em 2021

Zapraszamy do 5 już edycji konkursu Kalendarz z KOH-I-NOOR-em! Zadanie konkursowe polega na stworzeniu ilustracji do kalendarza wykonanej przy użyciu towarów KOH-I-NOOR-a o dowolnej tematyce w jednej z technik: pastel, szkic, akwarela, kredka, węgiel, olej, akryl, tusz, flamastry. Praca konkursowa powinna być w formacie A3 lub A4 w układzie poziomym. Prosimy o przesyłanie prac w postaci skanu lub zdjęcia wraz podpisaną metryczką identyfikującą na adres: konkurs@koh-i-noor.pl w terminie do 30 kwietnia 2020 roku. Do wygrania 13 nagród ...
Więcej >
ROZWIĄZANIE KONKURSU KALENDARZ z KOH-I-NOOR-em 2020
25/06/2019

ROZWIĄZANIE KONKURSU KALENDARZ z KOH-I-NOOR-em 2020

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Dostaliśmy ponad 60 przepięknych prac. Przy ocenie braliśmy pod uwagę: kompozycję, wyraz artystyczny, kolorystykę, dobór tematu do kalendarza, użycie naszych produktów oraz zróżnicowanie technik. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim.
Więcej >
1 2 3 4 5 6