Dane teleadresowe

KOH-I-NOOR HARDTMUTH POLSKA SP. z o.o.

 

Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Bielsku Białej,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego
Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000120605
NIP: PL5482349257, 
Kapitał zakładowy 5.000.000 PLN

Harbutowice ul. Stara Droga 48
43-430 SKOCZÓW Polska

tel. +48 33 85 15 234
fax: +48 33 85 15 282

e-mail: koh@koh-i-noor.pl

       

     

DZIAŁ SIECI (EMPIK, LEROY MERLIN, LECLERC, AUCHAN, TESCO)

Marzena Szpindler-Korbel

Key Account Manager

tel. 694 489 685

e-mail: marzena.korbel.koh@gmail.com

Mariusz Wawrzyczek

Przedstawiciel Regionalny

tel. 668 322 019

e-mail: mariusz.wawrzyczek@koh-i-noor.pl

Ewelina Hudzieczek

tel. + 48 33 85 15 234 w. 125

e-mail: ewelina.hudzieczek@koh-i-noor.pl

 

DZIAŁ HURT

Region południowo-wschodni

Miłosz Nabożny
tel. 508 263 838
e-mail: m.nabozny@koh-i-noor.pl

Region poMORZE

Sylwia Juchniewicz
tel. 798 078 577
e-mail: sylwia.juchniewicz@koh-i-noor.pl

Region północno-wschodni

Wojciech Bartoszewicz
tel. 600 900 218
e-mail: w.bartoszewicz@koh-i-noor.pl

Region zachodni

Dariusz Stec
tel. 601 063 739
e-mail: d.stec@koh-i-noor.pl

Pomorze i centrum

Robert Chmielewski
tel. 509 879 961
e-mail: robert.chmielewski395@onet.pl

Region POŁUDNIOWY

Marek Omasta
tel. 513 189 998
e-mail: m.omasta@koh-i-noor.pl