Szukamy pracownika sezonowego do sklepu papierniczego

Sklep papierniczy KOH-I-NOOR HARDTMUTH Polska. Sp z o.o. poszukuje osoby do pracy na sezon szkolny (do 08.09.2017 r. – z możliwością przedłużenia umowy), na sali sprzedaży samoobsługowej do obsługi klienta przy sprzedaży artykułów papierniczych i biurowych, zabawek oraz chemii gospodarstwa domowego.

Praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty w godzinach od 8:00 do 17:00.

Zakres obowiązków: sprzedaż detaliczna, obsługa klienta, pomoc w wyborze towaru, składanie i przyjmowanie zamówień, wykładanie towaru na regały, utrzymywanie porządku na regale (merchendaising towaru).

Wymagamy podstawowej znajomości zasad obsługi komputera, rzetelności i sumienności w wykonywaniu zleconych zadań, odpowiedzialności i uczciwości, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, wysokiej kultury osobistej.

Praca w pełnym wymiarze godzin.

Miejsce pracy: Cieszyn

Preferowane osoby z doświadczeniem w sprzedaży, obsłudze klienta, ze znajomością branży biurowo papierniczej.

Zgłoszenie prosimy kierować na adres: sprzedawca@koh-i-noor.pl.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".