KOH-I-NOOR HARDTMUTH POLSKA

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce marki KOH-I-NOOR HARDTMUTH, firmy z ponad 229 letnią tradycją. W Polsce istniejemy od 2002 roku, posiadamy duże doświadczenie w branży. Zapraszamy serdecznie do współpracy!
Dowiedz się więcej

NASI PRACOWNICY

Nasz Zespół tworzą wysokiej klasy profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Posiadamy nowoczesny magazyn wysokiego składowania , który zapewnia szybkie dostawy towaru. Realizujemy sprzedaż na terenie całej Polski dla różnych odbiorców: hurt, detal, supermarkety, a także dla klientów indywidualnych przez nasze Sklepy Firmowe. Zapraszamy do współpracy z nami!
Dowiedz się więcej

Tempera Stick

* kredki wykręcane o średnicy grafitu 10 mm * kredki 2 w 1- zwykła kredka i woskowa w jednej * intensywne kolory * można nimi rysować po gładkich powierzchniach, np. szkle * można nimi rysować po tkaninach * łatwospieralne z tkanin
Dowiedz się więcej

Zestaw ołówków 1900 TOISON D`OR

Ołówki grafitowe z serii 1900 to wysokiej jakości profesjonalne produkty. Charakteryzują się najwyższą czystością grafitu; pozbawionego niepożądanych drobin. Zostały wykonane z drewna cedrowego i pokryte kilkunastoma warstwami połyskliwego lakieru.
Dowiedz się więcej
KOH-I-NOOR HARDTMUTH wczoraj i dziś
TEMPERA STICK wykręcane kredki woskowe
Zestaw ołówków 1900 TOISON D`OR
LIMITOWANA SERIA DREWNIANYCH SZAF
Polecamy
KOH-I-NOOR kredki Polycolor
Profesjonalne kredki artystyczne. Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają miękkie rysowanie, trwałe i intensywne kolory.
Dowiedz się więcej

KOH-I-NOOR

HISTORIA KOH-I-NOOR
WCZORAJ I DZIŚ
UKRYTY GABINET
KOH-I-NOOR HARDTMUTH
KOH-I-NOOR i MICHAŁ SUFFCZYŃSKI