OFERTA SZKOLNA

Kredki sześciokątne, trójkątne, flamastry, plastelina
Dowiedz się więcej

Zestawy artystyczne

Zestaw ołówków artystycznych 1500, Zestaw do rysunku monochromatycznego, Zestaw pasteli i węgli w drewnie, Pastele suche w drewnie brązy i szarości
Dowiedz się więcej

I LOVE DECOUPAGE

I LOVE DECOUPAGE to seria produktów przeznaczonych głównie do techniki decoupage. Niezwykle praktyczna i pomocna w tworzeniu niepowtarzalnych efektów, ale również zwiększająca trwałość wyrobów artystycznych oraz poprawiająca komfort pracy i jej estetykę.
Dowiedz się więcej

Zeszyty BE MORE

Kolekcja zeszytów BE MORE obejmuje siedem wzorów: BABY, FANCY, FLUO, SWEET PERFUME, TINY, TYPE oraz URBAN.
Dowiedz się więcej

KOH-I-NOOR HARDTMUTH POLSKA

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce marki KOH-I-NOOR HARDTMUTH, firmy z ponad 229 letnią tradycją. W Polsce istniejemy od 2002 roku, posiadamy duże doświadczenie w branży. Zapraszamy serdecznie do współpracy!
Dowiedz się więcej

NASI PRACOWNICY

Nasz Zespół tworzą wysokiej klasy profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Posiadamy nowoczesny magazyn wysokiego składowania , który zapewnia szybkie dostawy towaru. Realizujemy sprzedaż na terenie całej Polski dla różnych odbiorców: hurt, detal, supermarkety, a także dla klientów indywidualnych przez nasze Sklepy Firmowe. Zapraszamy do współpracy z nami!
Dowiedz się więcej
Malowanie po numerach
Seria szkolna
Cyrkle szkolne
Ołówki szkolne
Polecamy
KOH-I-NOOR kredki Polycolor
Profesjonalne kredki artystyczne. Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają miękkie rysowanie, trwałe i intensywne kolory.
Dowiedz się więcej

KOH-I-NOOR

Nowa seria kredek
seria szkolna
Kredki Progresso Aquarell
Efekty pracy z zestawem Polycolor Art Set
Technika Decoupage